Profile elewacyjne

Wychodząc naprzeciw odradzającym się tendencjom w architekturze, proponujemy Państwu produkt łączący tradycje zdobnicze z nowymi technologiami stosowanymi w budownictwie.
 
 
Dzięki połączeniu styropianu z powłokami odpornymi na warunki atmosferyczne, produkujemy profile lekkie, łatwe w montażu, a zarazem nie ustępujące trwałością tradycyjnym ciężkim sztukateriom. Nasze wyroby stworzone zostały z myślą o wymagających klientach.
 
 
W odróżnieniu od konkurencji,   do produkcji naszych profili używamy najtwardszego, specjalnie sezonowanego styropianu EPS200. Każdy profil oklejony jest siatką z włókna szklanego. Kolejne warstwy stanowią specjalne powłoki klejowe o różnej strukturze o właściwościach mrozo- i wodoodpornych i zwiększonej elastyczności. Każda z tych powłok nakładana jest metodą ciągnioną, co daje gwarancję jeszcze większej odporności i przede wszystkim efekt ostrych krawędzi, czego nie uzyskamy metodą natryskową.
 
 
Na Państwa życzenie wykonamy każdy rodzaj profilu lub zaproponujemy go   z naszej oferty wzorów, która stale się powiększa. Oprócz tradycyjnych gzymsów, opasek okiennych i podparapetników możemy wykonać także bonie, bazy i głowice kolumn, pilastry, portale, zworniki i inne również nietypowe zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami

UWAGA!  Zalecane temperatury, w których wykonywane są prace montażowe, powinny mieścić się w przedziale od + 5 stopni C. do + 30 stopni C.

Sprecyzuj wyszukiwanie